Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» 111111111111111
Evliligin Aci Gercekleri :D EmptyÇarş. Şub. 10, 2010 1:18 pm tarafından Cyber_Smoke

» Soyunma Biçimi Kişiliğimizin Aynasıymış Okuyun Bakalım...
Evliligin Aci Gercekleri :D EmptyPtsi Ara. 29, 2008 2:28 pm tarafından ice-drake

» floodasdasd
Evliligin Aci Gercekleri :D EmptyPerş. Ara. 18, 2008 3:24 pm tarafından Cyber_Smoke

» asdasdasdasdasdasd
Evliligin Aci Gercekleri :D EmptySalı Ara. 02, 2008 12:34 am tarafından Cyber_Smoke

» Forumumuzun Teması Değiştirildi...
Evliligin Aci Gercekleri :D EmptyPaz Kas. 02, 2008 9:04 am tarafından Cyber_Smoke

» Savacı Gelisimi
Evliligin Aci Gercekleri :D EmptyPaz Kas. 02, 2008 8:58 am tarafından Cyber_Smoke

» Multi Hack 2.7 Calısıyor
Evliligin Aci Gercekleri :D EmptyPaz Kas. 02, 2008 8:57 am tarafından Cyber_Smoke

» ......Ask Puani....
Evliligin Aci Gercekleri :D EmptyPerş. Ekim 30, 2008 9:49 am tarafından Dragon

» Sizce En Büyük Takım Hangisi
Evliligin Aci Gercekleri :D EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 7:13 pm tarafından Cyber_Smoke

En iyi yollayıcılar
Cyber_Smoke
Evliligin Aci Gercekleri :D Vote_lcapEvliligin Aci Gercekleri :D Voting_barEvliligin Aci Gercekleri :D Vote_rcap 
Dragon
Evliligin Aci Gercekleri :D Vote_lcapEvliligin Aci Gercekleri :D Voting_barEvliligin Aci Gercekleri :D Vote_rcap 
ice-drake
MAVADO
ESKİ_BİR_DOST
crazysubzero
alper506
sansa24
baranusta
Metin2
Metin-2 - Doğuya Has Macera MMOG - Doğuya Has Macera MMOG

Evliligin Aci Gercekleri :D

YazarMesaj
Dragon

Dragon

Erkek Mesaj Sayısı : 56
Tuttugu Takım : Evliligin Aci Gercekleri :D 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Rep Puanı :
Evliligin Aci Gercekleri :D Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Evliligin Aci Gercekleri :D Right_bar_bleue

Müzik Türü : Evliligin Aci Gercekleri :D Rapwk8

Evliligin Aci Gercekleri :D Empty
MesajKonu: Evliligin Aci Gercekleri :D   Evliligin Aci Gercekleri :D EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 9:36 am

EVLIGIN ILK HAFTASINDA:
Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!!

Gelin: Senden ayilmami ister misin?

Damat: Hayir! Bu lafi bir daha asla söyleme!

Gelin: Sen.. Bana asik misin?

Damat: Taaaabiki.

Gelin: Beni terketmeyi düsünür müsün?

Damat: Tabi ki hayir.

Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin?

Damat: Evet hem yüzüne hem gözüne.

Gelin: Peki bana bir gün vuracak misin?

Damat: Asla! Ben o tür erkeklerden degilim.

Gelin: Sana güvenebilir miyim?

Damat: Evet.

Gelin: ASKIM.

EVLILIGIN YEDINCI SENESINDE:
[ lütfen YUKARIDAKI konusmayi bu kez asagidan yukariya dogru okuyunuz !!!!]

Evliligin Aci Gercekleri :D
1 sayfadaki 1 sayfası